Golub GetHouse rozpoczyna wynajem powierzchni w Prime Corporate Center

2013.05.29

Inwestor i deweloper Golub GetHouse zaprezentował Prime Corporate Center - swoją najnowszą inwestycję biurową, zlokalizowaną przy ulicy Grzybowskiej 78 w Warszawie. Od dnia wczorajszego rozpoczął się proces wynajmu powierzchni biurowych w Prime Corporate Center.

Prime Corporate Center to budynek biurowy klasy A o konstrukcji 83-metrowej wieży, 23 kondygnacjach naziemnych i 5 kondygnacjach podziemnych z 9 szybkobieżnymi windami. Oferuje 20 148 mkw ergonomicznej, bez kolumnowej powierzchni biurowej, z oknami od podłogi do sufitu o wielkości pięter od 841 mkw w części wieżowej budynku, do 1 261 mkw na kondygnacjach podium.

Biurowiec zaprojektowany został przez biuro architektoniczne Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago wspólnie z biurem architektonicznym Epstein, będzie spełniał wszystkie wymagania certyfikatu BREEAM.

Do dyspozycji przyszłych najemców zostanie przygotowana profesjonalna recepcja, przestronne i wygodne lobby z częścią wypoczynkową oraz restauracja. Na poziomie od -1 do -5 zostanie ulokowany garaż podziemny z 193 miejscami parkingowymi.

Inwestor otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę 29 stycznia 2013. Prace budowlane rozpoczną się w czwartym kwartale 2013 roku i potrwają około 22 miesiące. Planowany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2015 roku.

Przy komercjalizacji wieży biurowej Golub GetHouse współpracuje z agencją Savills.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.