Dobiega końca budowa ekskluzywnego apartamentowca z ruchomą elewacją

2020.08.27

Wykonawca ekskluzywnego apartamentowca przy ulicy Krochmalnej na terenie Browarów Warszawskich odsłonił wyjątkową elewację budynku.

Gotowa jest pierwsza ściana elewacji od południowej strony Apartamentów przy Warzelni, które są częścią kompleksu Browary Warszawskie. Miedziowy kolor idealnie współgra z otoczeniem.

Apartamenty przy Warzelni to prawie 30-metrowy budynek zlokalizowany przy ulicy Krochmalnej, z którego przyszli mieszkańcy będą mieli widok na trzy miejskie place Browarów Warszawskich: Rynek Warzelni, Dziedziniec Laboratorium oraz Plac Śniadaniowy.

Realizacja apartamentowca powoli dobiega końca. Ukończona została już cała południowa elewacja i trwają zaawansowane prace na kolejnych ścianach budynku. Sama fasada to aż 4110 mkw. powierzchni, a dzięki zastosowaniu ruchomych elementów będzie mogła ciągle zmieniać swój kształt. Wykonawca zamontował już ponad 1 200 ruchomych paneli, a docelowo będzie ich blisko 3000.

Od ulicy Krochmalnej w Apartamentach przy Warzelni mieścić się będą reprezentacyjne hole wejściowe oraz recepcja ze strefą wypoczynku. Na dwóch ostatnich kondygnacjach apartamentowca znajdują się penthouse'y. Z kolei w parterze budynku powstają autorskie koncepty, które stają się częścią tworzącej się tu Dzielnicy Spotkań i Smaków, w tym m.in. cukiernia Deseo Patisserie & Chocolaterie czy Badyle Concept Store - połączenie kwiaciarni, galerii sztuki i kawiarenki.

Pierwsi mieszkańcy Apartamentów przy Warzelni będą mogli się wprowadzić na przełomie września i października.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.