Coraz mniej wolnego miejsca w Centrum Praskim Koneser

2017.07.25

Podpisane zostały cztery nowe umowy najmu w warszawskiej inwestycji Centrum Praskie Koneser na łączną powierzchnię ponad 3 400 metrów kwadratowych. Projekt realizowany jest wspólnie przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development S.A.

Centrum Praskie Koneser oferuje zarówno powierzchnie biurowie, jak i handlowo-usługowe w zrewitalizowanych budynkach pofabrycznych oraz w nowo wznoszonych strukturach. Kompleks, który powstaje na terenie po dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, zaoferuje również pierwszy w Polsce hotel Moxy (marki należącej do Marriott International), nowoczesne centrum konferencyjne oraz pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki.

Obecnie poziom komercjalizacji wynosi ponad 86 proc., a w ostatnim czasie podpisane zostały cztery nowe umowy najmu na łączną powierzchnię ponad 3 400 mkw.

Wśród firm, które otworzą tutaj swoje biura są m.in. Grupa Ogilvy, Kantar Millward Brown i Kantar TNS - należące do holdingu WPP, Atende S.A., Clico, RK Legal, Energy Solutions czy Dago Centrum. W 2015 roku w Centrum Praskim Koneser działa Campus Warsaw, inicjatywa Google dla start-upów.

Dla pracowników biurowych przygotowano ofertę klubu itness Zdrofit, Centrum Medycznego Damiana, salonu fryzjerskiego Hop-Chop Barber Shop, pralni Electrolux, księgarni Świat Książki. Część gastronomiczna to restauracje Bombaj Masala i Hana Sushi oraz kawiarnia Etno Cafe.

W Centrum Praskim Koneser pozostało jeszcze 3 600 mkw. dostępnej powierzchni biurowej do wynajęcia.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Lokalny
    Gość
    2017-08-25 22:20:49
    Koneser bardzo szybko ze straszącego pustostanu przemienił się w jedno z najbardziej porządanych miejsc na Pradze. Google Campus, Chotel Moxy i wiele innych prestizowych firm już dawno temu wykupiło część powierzchni. Dzis jednak, właściwie co miesiąc można usłyszeć o co raz to nowych najemcach. Każdy kto się zastanawia jakim cudem budynek na Pradze stał się tak popularny wystarczy, że zobaczy zdjęcia w internecie bądź odwiedzi sam kwartał na żywo.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.