Browary Warszawskie z gotowymi trzema etapami

2020.02.04
Autor: Urbanity.pl

Trwa odbiór kluczy do ostatnich mieszkań z pierwszego etapu inwestycji Browary Warszawskie, którego deweloperem jest Echo Investment.

Browary Warszawskie to historyczne miejsce na mapie polskiej stolicy, gdzie piwo warzono przez ponad 170 lat, od 1846 r. z krótką, kilkuletnią przerwą po drugiej wojnie światowej. Teraz to miejsce, dzięki firmie Echo Investment jest pieczołowicie rewitalizowane.

Gotowe są już pierwsze trzy etapy inwestycji. Docelowo Browary przy ulicy Krochmalnej zaoferują ponad 700 mieszkań. Drugi i trzeci etap kompleksu, którego budowa zakończyła się w listopadzie 2019 roku, to 304 mieszkania o łącznej powierzchni całkowitej netto na poziomie 29 520 mkw. Powierzchnia użytkowa wynosi 17 400 mkw.

Obecnie trwa budowa etapu mieszkaniowego, w którym zaplanowano łącznie 450 mieszkań. Lokale mieściły się będą w najwyższym, 18-piętrowym budynku. Ta część, w formule Resi4Rent, czyli mieszkań na wynajem długoterminowy zostanie oddana jesienią.

Browary Warszawskie to wielofunkcyjny kompleks budynków o charakterze biurowym, mieszkaniowym i rozrywkowym. Pomiędzy obiektami zaplanowano 16 000 mkw. przestrzeni wspólnych, są to place, miejskie ogrody i dziedzińce, które dostępne będą dla wszystkich przez całą dobę.

Za projekt architektoniczny Browarów Warszawskich odpowiada pracownia JEMS Architekci, a generalnym wykonawcą jest konsorcjum Eiffage Polska Serwis i Eiffage Polska Budownictwo.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.