Biurowiec Vector+ niedługo wyjdzie z ziemi


2017.08.21
Autor: Urbanity.pl
Po pół roku od rozpoczęcia budowy biurowca Vector+ inwestor przedstawia najnowsze informacje o postępie prac na budowie obiektu przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej w Warszawie.

Obecnie na budowie biurowca Vector+ trwają prace w części podziemnej obiektu, gdzie powstaje 3-poziomowa hala garażowa na 190 miejsc postojowych, z czego 6 przystosowane zostanie do ładowania pojazdów elektrycznych. W tej części budynku znajdzie się miejsce dla rowerzystów z szatniami wyposażonych m.in. w prysznice.

Wkrótce rozpoczną się roboty konstrukcyjne dwóch wież, które tworzyły będą Vector+. Niższa część będzie miała sześć kondygnacji, a wyższa czternaście. Pośrodku znacznie się łącznik, na którego dachu zaprojektowano zielony taras.

Biurowiec, który powstaje na działce przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej zaoferuje 13 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Budynek jest w trakcie certyfikacji BREEAM.

Inwestorem jest spółka City Level, a generalnym wykonawcą Malbud 1. Komercjalizacją biurowca zajmuje się Colliers International, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci.

Vector+ zostanie oddany do użytku na przełomie 2018/2019 roku.

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Colliers International Poland, Mal-Bud-1

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.