Biurowiec klasy A w centrum Warszawy ma nowego doradcę


2021.06.14
Autor: Urbanity.pl
Mieszczący się w bezpośrednim sąsiedztwie II linni metra - Rondo ONZ - biurowiec Atrium 2, który należy do portfela niemieckiego funduszu HANSAINVEST Hanseatische Investment-GmbH, ma nowego doradcę ds. wynajmu.

Atrium 2 to nowoczesny biurowiec klasy A, który znajduje się przy ulicy Pereca 1 w centrum Warszawy. 14-kondygnacyjny budynek biurowy przy Rondzie ONZ oferuje łącznie ponad 20 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Komercjalizacją biurowca zajmie się Cushman & Wakefield.

W parterze Atrium 2 znajdują się lokale handlowo-usługowe, a także siłownia, rowerownia oraz kompleksowo wyposażone szatnie i prysznice. Biurowiec dysponuje ponadto parkingiem samochodowym na 126 miejsc oraz rowerowym na 40 stanowisk. Warszawski budynek ma przyznaną certyfikację w systemie LEED na najwyższym platynowym poziomie.

Biurowiec należy do portfela niemieckiego funduszu HANSAINVEST Hanseatische Investment-GmbH, reprezentowanego w Polsce przez firmę zarządzającą aktywami MFC Real Estate.

Inne wiadomości o Atrium 2, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze


  • Tex
    Gość
    2021-06-14 19:06:55
    Niewiele jest miast gdzie można budować co się chcę. Dlatego pewnie niewiele jest miast, które są tak obrzydliwe jak warszawa

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.