Biura w Eko Parku mogą urosnąć

2008.05.05

Kompleks biurowy na osiedlu Eko Park powiększa się o kolejne trzy biurowce. Za rok przy ul. Stanisława Żaryna będzie stało 6 budynków, których łączna powierzchnia przekroczy 30 tys. mkw. Ile dokładnie, będzie wiadomo w połowie roku - informuje Dziennik

Aby sprostać wymaganiom klienta deweloper przygotowuje drugą część projektu. Pierwsze trzy biurowce zasiedlone na początku tego roku oferują około 16,4 tys. mkw. powierzchni. Reszta ma się znaleźć w budowanej właśnie drugiej części.

Mimo, że budynki wznoszone przez generalnego wykonawcę, firmę SPS Construction, są już w zaawansowanym stadium, nadal nie wiadomo jaką powierzchnie będzie miał drugi etap.

To oznacza, że brane jest pod uwagę powiększenie projektu. " Wniosek o pozwolenie zastępcze przewiduje, że budynek, który wstępnie zaplanowano jako obiekt dwupiętrowy zostanie podwyższony o pięć pieter. Pozwoli to na uzyskanie w nim ok. 5 tys. mkw. biur zamiast dotychczasowych 1,4 tys." - tłumaczy prezes Eko Park. Gdyby udało się podwyższyć budynek to łączna powierzchnia drugiego etapu wyniosłaby 17 tys. mkw.

Rozbudowa części biurowej Eko Park nie podoba się okolicznym mieszkańcom.

Źródło: Dziennik

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.