Ekologiczne osiedle od Francuzów na Białołęce

2020.11.04

Bouygues Immobilier Polska wybrał generalnego wykonawcę warszawskiego osiedla Essentiel Talarowa, który przystąpił do pierwszych prac budowlanych.

Przy ulicy Talarowej na Tarchominie w Warszawie powstanie osiedle składające się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Łącznie inwestycja Essentiel Talarowa zaoferuje 167 mieszkań.

Deweloper Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę SPS Construction na generalnego wykonawcę osiedla. Firma weszła już na plac budowy i przystąpiła do realizacji prac przygotowawczych.

Essentiel Talarowa to łącznie 167 mieszkań, z czego 155 znajdzie się w większym budynku, a 12 w mniejszym. Oba budynki będą 3-piętrowe. Mieszkania będą miały metraże od 26 do 100 mkw. i układy od 1 do 4 pokoi z ogródkami na parterze, loggiami lub balkonami powyżej. Do części lokali na ostatniej kondygnacji przynależeć będą duże tarasy na dachu.

W swoim najnowszym warszawskim osiedlu, Bouygues Immobilier wprowadził do projektu szeroki pakiet rozwiązań ekologicznych: panele fotowoltaiczne oraz białe poszycie na dachu, gromadzenie wody deszczowej, stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz zadaszone stojaki na rowery, a także roślinność porastającą wjazdy do garaży podziemnych. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw.

Essentiel Talarowa zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.