Francuzi wybudują ekologiczne osiedle Essentiel na Tarchominie

2020.05.20

Osiedle Essentiel to kolejna warszawska inwestycja francuskiego dewelopera w Polsce. Bouygues Immobilier właśnie wprowadził mieszkania do sprzedaży.

Essentiel będzie osiedlem wielorodzinnym zlokalizowanym przy ulicy Talarowej na warszawskiej Białołęce. Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych z częścią usługową i podziemną halą garażową.

W ofercie znalazło się 167 mieszkań - 155 w większym i 12 w mniejszym budynku. W sprzedaży dostępnych jest najwięcej mieszkań 2- i 3-pokojowych, ale także mniejsze 1-pokojowe i większe 4-pokojowe. Każdy lokal posiada balkon, loggię lub ogródek. Essentiel to również dwupoziomowe mieszkania z antresolą z dostępem do tarasów znajdujących się na dachach. Antresole stanowią dodatkowy poziom 3-piętrowych budynków.

Inwestycja oferuje również wiele ekologicznych rozwiązań, w tym m.in. panele słoneczne na dachach, które zmniejszą koszty zużycia energii w częściach wspólnych.

Essentiel na Tarchominie posiadał będzie zadaszony parking zewnętrzny z miejscami postojowymi, a także niewielki plac zabaw dla dzieci. Budowa kompleksu ruszyć ma jeszcze w tym roku, a jej koniec zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.