Na Powiślu startuje inwestycja o podwyższonym standardzie


2019.11.12
Autor: Urbanity.pl
Firma SPS Construction została generalnym wykonawcą nowej inwestycji na warszawskim Powiślu - Górnośląska 6. Deweloperem jest Volumetric.

Z początkiem listopada br., firma SPS Construction przejęła plac budowy u zbiegu ulic Górnośląskiej i Koźmińskiej w Warszawie, gdzie powstanie budynek mieszkalny o wysokim standardzie. Inwestycja będzie gotowa w listopadzie 2021 roku.

Górnośląska 6 na Powiślu to 9-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się łącznie 50 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W parterze zaplanowano część usługową, natomiast pod budynkiem 3-poziomową halę garażową.

Standard wykończenia inwestycji Górnośląska 6 przewiduje klimatyzację we wszystkich pokojach wybranego apartamentu, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, drewniane okna z roletami zaciemniającymi, a także markizami w przypadku okien tarasowych czy drzwi wejściowe otwierane elektronicznie. Części wspólne i lobby budynku zostało zaprojektowane przez światowej klasy studio wykończenia wnętrz Lazaro Rosa Violan z Barcelony,

Za projekt architektoniczny inwestycji Górnośląska 6 odpowiada pracownia CAVU Architekci z Krakowa z Krzysztofem Kozielewiczem na czele.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.