Eiffage zakończył prace na budowie osiedla Przy Bażantarni

2018.01.18

Eiffage Polska Budownictwo, jako generalny wykonawca zakończył prace budowlane pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D w Warszawie, gdzie powstało prawie 200 mieszkań i lokale handlowo-usługowe.

Przy Bażantarni to inwestycja mieszkaniowa składająca się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znalazło się 198 lokali o łącznej powierzchni 13 032 metrów kwadratowych. Na parterach obiektów znajduje się łącznie 7 lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Pod adresem ul. Przy Bażantarni 8 B-D, powstały budynki od 6 do 10 nadziemnych kondygnacji. W 2-poziomowej hali garażowej mieści się 270 miejsc postojowych. Dodatkowe 14 stanowisk znajduje się na zewnątrz.

W obrębie samego osiedla zaplanowano skwer z placem zabaw.

Osiedle, które powstało na Ursynowie to projekt deweloperski firm Volumetric Polska i RK INVESTMENT. Generalnym wykonawcą inwestycji był Eiffage Polska Budownictwo, a projekt architektoniczny przygotowało biuro KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Przy Bażantarni, Eiffage Polska Budownictwo, KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik, Volumetric Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.