Celebro - nowy biurowiec na mapie Warszawy


2018.05.29
Autor: Urbanity.pl
Niedaleko Lotniska Chopina w Warszawie, spółka White Stone Development buduje nowoczesny biurowiec Celebro, którego projekt architektoniczny przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates.

Na działce przy ulicy Gładkiej 22, w niedalekiej odległości od portu lotniczego Okęcie, powstaje 6-kondygnacyjny budynek biurowy Celebro o powierzchni całkowitej wynoszącej 12 000 metrów kwadratowych. Biurowiec zaoferuje około 6 000 mkw. powierzchni biurowej oraz około 1 000 mkw. powierzchni przeznaczonej pod handel i usługi.

Długofalowa strategia White Stone Development zakłada aktywny udział firmy zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Budynek Celebro jest kolejną już inwestycją biurową, którą realizujemy w Warszawie, po budowie Multimedialnego Domu Plusa oraz rewitalizacji Fortu Mokotów. U podłoża sukcesu tych projektów leży wysoka jakość, do której od samego początku funkcjonowania firmy przywiązujemy ogromną wagę – zarówno w kwestii projektu architektonicznego, jak i jego realizacji. Wierzymy, że podobnie jak w przypadku naszych dotychczasowych projektów biurowych, również Celebro odniesie sukces rynkowy i będzie odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców
powiedział: Anna Suchodolska- Członek Zarządu Grupy Kapitałowej WSD

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Kuryłowicz & Associates. Przed wejściem do Celebro znajdą się wyspy z niską zielenią ozdobną, a strefa wejściowa zostanie dodatkowo zaakcentowana dwukondygnacyjnym lobby. Ostatni poziom biurowca zostanie zagospodarowany pod dwa zielone tarasy dla najemców. Inwestycja posiadała będzie certyfikat BREEAM i wszelkie udogodnienia niezbędne do komfortowej i efektywnej pracy.

Generalnym wykonawcą biurowca Celebro została spółka SPS Construction, należąca do Grupy Kapitałowej White Stone Development. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku.

Inne wiadomości o Biurowiec Celebro, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, SPS Construction, White Stone Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.