Na warszawskim Mokotowie oddano Multimedialny Dom Plusa

2015.11.02

Oddany został do użytku nowoczesny warszawski budynek biurowy, który oferuje powierzchnie w standardzie klasy A. Multimedialny Dom Plusa jest jednym z największych i najnowocześniejszych biurowców ukończonych w tym roku w Polsce.

Multimedialny Dom Plusa to 7-kondygnacyjny budynek biurowy, w całości wynajęty przez firmę Plus. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi 23 tys. mkw, a jego budowa trwa zaledwie dwa lata. Za projekt architektoniczny warszawskiego biurowca odpowiada pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates, a inwestorem oraz zarządcą budynku jest firma White Stone Development. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka SPS Construction.

Biurowiec znajduje się na działce przy ulicy Konstruktorskiej 4 na warszawskim Mokotowie i jest jednym z największych projektów inwestycyjnych zarządzanych przez White Stone Development, spółkę dawniej należącą do grupy Eko-Park.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Multimedialny Dom Plusa, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, SPS Construction, White Stone Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.