AFI Złota 83 - mieszkania na wynajem długoterminowy w odnowionej kamienicy Wolfa Krongolda


2023.02.01
Autor: Bartosz Motorek
W centrum Warszawy metamorfozę przeszła zabytkowa kamienica Wolfa Krongolda, która po rewitalizacji oferuje mieszkania na wynajem długoterminowy. Inwestycja pod nazwą AFI Złota 83 należy do wiodącego europejskiego dewelopera realizujące duże projekty komercyjne i mieszkaniowe. Zobacz wnętrza prestiżowej inwestycji w centrum stolicy.

AFI Złota 83 to projekt oferujący mieszkania na wynajem długoterminowy w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy Wolfa Krongolda z 1899 roku. Inwestycja przy ulicy Złotej, która wybudowana została stylu eklektycznym o bogatym wystroju elewacji, należy do wiodącego europejskiego dewelopera koncentrującego się na dużych projektach komercyjnych i mieszkaniowych – AFI Europe Poland.

Zrewitalizowana kamienica połączona została z nowo wybudowaną częścią. Łącznie inwestycja oferuje 146 mieszkań na wynajem długoterminowy w pełni wyposażonych, które dostępne są w dwóch standardach: COMFORT oraz VIP. Pierwszy obejmuje jedno lub dwupokojowe apartamenty, natomiast drugi powstał z myślą o o najbardziej wymagających mieszkańcach.

Postawiliśmy na wysokiej jakości sprzęt oraz designerskie elementy wyposażenia wnętrz, dzięki czemu aranżacja odznacza się nieszablonowym charakterem. W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 26 do 116 mkw. i ergonomicznym układzie pomieszczeń – niektóre z nich są dwupoziomowe. W ramach standardu VIP funkcjonują dwie kategorie: Classic, czyli mieszkania w zabytkowej części kamienicy, oraz Modern, czyli te zlokalizowane w nowej przestrzeni
powiedział: Janusz Jurczuk, Project Director, AFI

Prace wykończeniowe wraz z pełnym umeblowaniem mieszkań to zasługa Tétris, lidera rynku fit-out w Polsce. Firma miała za zadanie przygotowanie około 7 000 mkw. powierzchni mieszkaniowej i ok. 1600 mkw. części wspólnych. Zakres prac obejmował przełożenie projektu architektonicznego na etap wykonawczy, wykonanie podłóg drewnianych, dostawę i montaż płytek gresowych oraz posadzek kamiennych w częściach wspólnych, wykończenie balkonów i tarasów. Tetris dostarczył oraz zamontował zabudowę mieszkaniową i meble ruchome wraz z oprawą oświetleniową i wyposażeniem łazienek.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.