Ruszyła budowa dwóch nowych biurowców Cavatiny w Krakowie


2019.10.25
Autor: Urbanity.pl
Biurowiec przy Klimeckiego oraz czwarty etap kompleksu Equal Business Park - to dwie nowe inwestycje firmy Cavatina w Krakowie, których budowa właśnie się rozpoczęła.

Rozpoczęły się prace budowlane na działce przy ulicy Klimeckiego w Krakowie, gdzie powstanie 5-kondygnacyjny, nowoczesny biurowiec klasy A, który zaoferuje prawie 8 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Budynek powstaje w krakowskiej dzielnicy Zabłocie na skrzyżowaniu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej. Parter biurowca zostanie zagospodarowany pod przestrzeń handlowo-usługową. Zakończenie inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał 2020 roku.

Kolejnym nowym biurowcem od Cavatiny w Krakowie jest budynek D kompleksu Equal Business Park. Czwarty etap inwestycji powstaje przy ulicy Wielkickiej i składał się będzie z 6-kondygnacyjnego obiektu o powierzchni 11 300 mkw. W biurowcu dostępna będzie także kantyna oraz punkty handlowo-usługowe. IV etap Equal Business Park, podobnie jak biurowiec przy Klimeckiego zostanie oddany do użytku w III kwartale przyszłego roku. Wszystkie poprzednie budynki kompleksu zostały wynajęte w 100 proc.

Komercjalizacją obu biurowców zajmuje się na wyłączność Knight Frank.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.