Nowa restauracja w biurowcu Galileo w Krakowie

2017.08.14

Krakowski budynek biurowy Galileo wzbogaci się o nowa kantynę na parterze. Wiosną 2018 roku otwarty zostanie punkt Meating Point Restaurants, który zastąpi dotychczasową kantynę.

Firma Meating Point Restaurants wynajęła 175 metrów kwadratowych na parterze biurowca Galileo w Krakowie, gdzie wiosną 2018 roku zastąpi dotychczasową kantynę. Firma Savills reprezentowała w transakcji właściciela budynku, GTC SA.

Kantyna to jedno z podstawowych i najważniejszych udogodnień w nowoczesnych obiektach biurowych. Najemców Galileo z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej w budynku. W najbliższym czasie skończą się również prace modernizacyjne, które poprawią komfort korzystania z budynku i podniosą jego atrakcyjność


- mówi Alicja Sroka, Office Leasing Manager w GTC.

Biurowiec Galileo jest częścią kompleksu biurowego pod nazwą Korona w Krakowie, który dopełniają budynki Newton, Edison i Pascal. Łączna powierzchnia całego kompleksu wynosi 36 800 mkw., z czego 10-kondygnacyjny Galileo ma 10 400 mkw. Biurowiec znajduje się na działce przy ulicy Armii Krajowej 18.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.