Kompleks Korona w Krakowie przechodzi modernizację

2017.10.23

Zakończyły się prace modernizacyjne w kompleksie biurowym firmy GTC w Krakowie. Swoje oblicze zmieniły biurowce Galileo, Newton, Edison i Pascal. Komercjalizacją obiektów zajmuje się firma Savills.

Inwestycja w krakowskim kompleksie biurowym przy ulicy Armii Krakojowej polegała na utworzeniu zielonych pergoli wokół budynków, odnowiono również lobby recepcyjne trzech biurowców, natomiast budynek Edison na parterze zyskał udogodnienia na wyłączny użytek najemców, w tym nową siłownie, grotę solną i nowoczesną salę konferencyjną.

Od samego początku wszystkie budynki w ramach kompleksu trzymamy w naszym portfelu, będąc zarówno ich deweloperem jak i właścicielem. Z tego względu zależy nam, by cały czas podnosić poziom komfortu dla najemców, oferując nowoczesne środowisko biznesowe, które wychodzi naprzeciw ich potrzebom


- mówi Justina Ivan, dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych, GTC.

Kompleks biurowy Korona w Krakowie tworzą biurowce Galileo, Newton, Edison i Pascal. Łączna powierzchnia obiektów wynosi 36 800 metrów kwadratowych zlokalizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.