Korona Office Complex w Krakowie z wyłącznym agentem

2016.12.08

Firma GTC wybrała agencję Savills na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację krakowskich budynków Galileo, Edison, Pascal i Newton, które należą do kompleksu Korona Office Complex.

Korona Office Complex to kompleks biurowy położony przy ulicy Armii Krajowej 18 w Krakowie. Łączna powierzchnia najmu budynków wynosi 36 900 metrów kwadratowych.

W lipcu tego roku podjęliśmy decyzję o otwarciu biura regionalnego w Krakowie. Kraków to najdynamiczniejszy z regionalnych rynków biurowych więc tym bardziej jesteśmy dumni z powierzenia nam przez GTC komercjalizacji tak prestiżowych budynków. Są od lat doceniane przez wiele renomowanych firm i instytucji i wybierane na swoją siedzibę


- mówi Dorota Ejsmont, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills.

Firma GTC, jako właściciel kompleksu, planuje modernizację części wspólnych oraz najbliższego otoczenia biurowców. W skład krakowskiego Korona Office Complex wchodzą budynki: Galileo, Edison, Pascal i Newton. Na zmotoryzowanych czeka parking samochodowy na 470 stanowisk.

Kompleks biurowy został zaprojektowany przez pracownię DDJM Biuro Architektoniczne, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Warbud.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.