Nexity uruchamia swój pierwszy projekt w Krakowie

2020.10.28

Pierwszą inwestycją dewelopera Nexity w Krakowie będzie wieloetapowe osiedle City Vibe przy ulicy Myśliwskiej.

Deweloper Nexity w październiku rozpoczął sprzedaż pierwszego etapu krakowskiego osiedla City Vibe przy ulicy Myśliwskiej 68. Docelowo inwestycja składała się będzie z dziesięciu budynków wielorodzinnych.

W pierwszym etapie osiedla City Vibe wybudowany zostanie 6-kondygnacyjny budynek Street Culture, w którym znajdzie się 145 mieszkań o powierzchniach od 29 do 88 mkw. Do lokali na piętrach przynależeć będą balkony lub tarasy, natomiast mieszkania na parterze będą miały dostęp do prywatnych ogródków. Miejsca parkingowe, boksy lokatorskie oraz stojaki na rowery zaplanowano w na poziomie -1.

Pierwszy etap osiedla zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2022 roku.

City Vibe to docelowo 10 budynków, a wśród nich m.in. City Spot, Neon Light czy Active Forum. Inwestycja zaoferuje również przestrzeń handlowo-usługową oraz park o powierzchni aż 1,2 ha. Strefy tematyczne przeznaczone będą dla osób w każdym wieku, wśród nich znajdą się: park z jeziorkiem i plażą oraz strefa sportowa z boiskiem do siatkówki, stołami do ping-ponga oraz siłownią plenerową. Dla dzieci zaprojektowano 4 bezpieczne place zabaw, przestrzeń kreatywną oraz plenerowy zakątek gier.

Deweloper będzie współfinansował nową drogę, będącą połączeniem ulicy Myśliwskiej z ulicą Nowohucką.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.