Ruszyła sprzedaż 125 mieszkań w III etapie osiedla City Vibe


2023.04.24
Autor: Monika Kiereś
Uruchomiona została sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie osiedla City Vibe, które powstaje w Płaszowie. Inwestycja Nexity Polska docelowo składała się będzie z ośmiu budynków wielorodzinnych.

W trzecim etapie osiedla City Vibe, który realizowany jest pod nazwą River View powstanie 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zaplanowano 125 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i ustawnych rozkładach.

Krakowska inwestycja firmy deweloperskiej Nexity Polska to przykład realizacji koncepcji „miasta w mieście”, co oznacza, że mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowaną strefą relaksu raz z bogatą ofertą punktów handlowo-usługowych. Na terenie osiedla, pomiędzy budynkami zaplanowano m.in. siłownię plenerową, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego, jeziorko z plażą, strefę parkową, fontannę oraz cztery place zabaw dla najmłodszych.

W ofercie III etapu inwestycji znajdują się mieszkania o metrażach od 31 do 79 mkw. w rozkładach od kawalerek po lokale czteropokojowe. Mieszkania na parterze posiadały ogródki, natomiast powyżej - balkony. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na komórki lokatorskie.

W okolicy osiedla trwa budowa nowej drogi gminnej, która będzie służyć mieszkańcom dzielnicy. Droga będzie łączyła ulice Myśliwską i Nowohucką, w sąsiedztwie osiedla City Vibe. Zostanie oddana do użytku jeszcze w 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.