Na Starych Dębnikach w Krakowie powstaje Park Avenue Apartments

2015.06.19

Pod koniec bieżącego miesiąca, inwestycja Park Avenue Apartments w Krakowie osiągnie stan surowy. Inwestor - spółka Echo Investment - zaprezentował już wygląd wnętrz mieszkań, które gotowe będą za rok.

Na krakowskich Starych Dębnikach, przy ulicy Czarodziejskiej powstaje siedem luksusowych budynków mieszkalnych pod nazwą Park Avenue Apartments. Łącznie w ramach inwestycji oddanych zostanie 53 lokali mieszkalnych.

Położyliśmy już stropodachy w trzech budynkach w ramach budowanego przez nas kompleksu apartamentowego. W kolejnych czterech trwają jeszcze pracę nad ostatnią kondygnacją. Mamy już gotowe spięcia do wodociągów i rozpoczynamy doprowadzanie rur, a także instalacji elektrycznych do każdego z siedmiu segmentów


- wyjaśnia Tomasz Makuch dyrektor budowy Park Avenue Apartments.

Pierwsze prace budowlane nad realizacją zespołu budynków mieszkalnych ruszyły w październiku ubiegłego roku. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na lato 2016 roku.

Inwestorem jest kielecka firma Echo Investment, a sprzedażą apartamentów, których średnia cena za mkw., wynosi około 15 tys. mkw., zajmuje się krakowskie biuro spółki.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia GPP Grupa Projektowa, a generalnym wykonawcą kompleksu jest firma Re-Bau.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.