Echo Investment buduje apartamenty na krakowskich Starych Dębnikach

2015.04.17

Kielecka spółka Echo Investment realizuje krakowski projekt mieszkalny u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej na Starych Dębnikach. Budowa, która ruszyła jesienią ubiegłego roku, oddana zostanie do użytku latem 2016 roku.

Park Avenue Apartments będzie zespołem siedmiu 3-piętrowych budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdą się 53 lokale mieszkalne. W każdym z obiektów mieścić się będzie od 5 do 11 apartamentów o metrażach od 70 do 200 mkw. Do mieszkań przydzielone zostaną duże tarasy od 25 do 150 mkw., a mieszkania znajdujące się na parterze będą miały ogródki o powierzchni od 70 do 110 mkw.

Dotychczas inwestycja realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Wykonawca ukończył już podziemne kondygnacje wszystkich siedmiu segmentów. Dobiega końca uzbrajanie terenu w przyłącza kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Oddanie obiektów w stanie surowym przewidziane jest na drugą połowę maja.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji kameralną strefę fitness oraz plac zabaw. Na terenie inwestycji mieścić się będzie również całodobowa recepcja.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku. Średnia cena za mkw. wynosi ok. 15 000 zł.

Projekt architektoniczny został przygotowany przez krakowską pracownię GPP Grupa Projektowa Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.