My Fitness Place otworzy się w krakowskim High5ive

2018.07.31

W 2020 roku otwarty zostanie klub sieci My Fitness Place w krakowskim kompleksie biurowym High5ive, którego inwestorem jest firma Skanska. Transakcję wspierała firma doradcza Colliers International.

Sieć My Fitness Place wynajęła 1900 mkw. w powstającej inwestycji High5ive w Krakowie przy ulicy Pawiej, tuż obok Dworca Głównego. Otwarcie klubu zaplanowano na marzec 2020 roku. Sieć wprowadzi się do budynku nr 4, którego realizacja rozpoczęła się w czerwcu br.

Kompleks High5ive składał się będzie z pięciu biurowców o łącznej powierzchni najmu na poziomie 70 000 mkw. Do użytku oddane zostały już dwa pierwsze budynki, pomiędzy którymi powstanie zielony skwer, gdzie znajdą się miejsca stworzone z myślą o pracownikach kompleksu biurowego i mieszkańcach miasta. Biurowiec nr 4 o powierzchni 24 500 mkw., będzie miał swoją premierę w I kwartale 2020 roku.

High5ive to nasza największa dotychczasowa inwestycja w Krakowie. Tworzymy tutaj miejsce do pracy dla firm o różnych profilach działalności i chcemy jednocześnie, żeby była to także przestrzeń dla mieszkańców. Stworzyliśmy Bike5ive - ważny rowerowy punkt na mapie Krakowa. Promujemy w ten sposób wśród naszych najemców aktywny tryb życia i komunikację rowerową. Obecność My Fitness Place świetnie wpisuje się w charakter High5ive - mówi Marek Stasieńko, regionalny dyrektor ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec High5ive, Skanska, Colliers International Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.