Spyrosoft wybiera biurowiec w Krakowie na swoją siedzibę

2021.03.25

Biurowiec szwedzkiego dewelopera w Krakowie stanie się siedzibą polskiej firmy zajmującej się inżynierią oprogramowania - Spyrosoft.

Spyrosoft wybrała biurowiec z trzeciego etapu kompleksu biurowego High5ive w Krakowie na swoją nową siedzibę. Na pracowników czekać będzie około 2 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni do pracy z pierwszym certyfikatem WELL Core&Shell dla Skanska w Krakowie. Specjaliści z branży IT wprowadzą się do biurowca w marcu 2022 roku.

Nowy najemca trzeciego etapu High5ive jest polską firmą zajmująca się inżynierią oprogramowania, która oferuje pełen zakres usług programistycznych – od oprogramowania wbudowanego do systemów chmurowych. Grupa może się pochwalić również piątym miejscem w corocznym zestawieniu tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie, przygotowywanym przez prestiżowy brytyjski dziennik Financial Times.

High5ive to nowoczesny kompleks budynków biurowych w Krakowie, który łącznie w ramach pięciu biurowców dysponował będzie powierzchnią na poziomie 70 000 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej oraz uczelni wyższych.

Ostatni biurowiec, który obecnie jest w realizacji oferuje ponad 11 000 mkw., a jego oddanie do użytku planowane jest na I kwartał 2022 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia NS Moon Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • W.I.
    Gość
    2021-04-01 09:21:15
    DOBRY PROJEKT. GRATULACJE + DOBRZE ŻE W TYCH CZASACH NAJMY JEDNAK JAKOŚ DZIAŁAJĄ

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.