Część handlową kompleksu High5ive skomercjalizuje Knight Frank

2016.12.01

Skanska Property Poland wybrała firmę doradczą Knight Frank na wiodącego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację części handlowej wszystkich pięciu budynków krakowskiego kompleksu biurowego High5ive.

Firma doradcza Knight Frank skomercjalizuje część handlową, mieszcząca się na parterach biurowców kompleksu High5ive w Krakowie. Obecnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji, w którym powstaną dwa budynki sąsiadujące z Galerią Krakowską.

Dzięki zróżnicowanej ofercie projekt Skanska Property Poland stworzy nową przestrzeń dostępną nie tylko dla pracowników biur, ale także dla mieszkańców Krakowa, studentów i podróżnych. Ważną częścią kompleksu będą place wzdłuż i pomiędzy biurowcami, gdzie będzie można wypocząć, pościgać się na bieżni oraz wziąć udział w wydarzeniach kulturowych dzięki pawilonom eventowym.

Kompleks High5ive, który powstaje przy ulicy pawiej w Krakowie, dostarczy na rynek około 70 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, z czego około 7 000 mkw., zajmą lokale handlowo-usługowe. Pierwsze dwa budynki inwestycji będą gotowe na przełomie 2017 i 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec High5ive, Knight Frank, Skanska Property Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.