Część biurową inwestycji Fabryczna City skomercjalizuje Cushman & Wakefield


2018.05.08
Autor: Urbanity.pl
Komercjalizacją krakowskiej inwestycji Fabryczna Office Park zajmie się międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która podpisała umowę współpracy z Grupą Inter-Bud, inwestora projektu.

Fabryczna Office Park to inwestycja biurowa Grupy Inter-Bud, która jednocześnie jest generalnym wykonawcą kompleksu. Projekt składał się będzie z trzech budynków realizowanych w wielofunkcyjnym otoczeniu łączącym funkcję biurową, handlową oraz mieszkalną. Całość powstanie pod nazwą Fabryczna City - miasteczka powstającego w rewitalizowanych obecnie zabytkowych przestrzeniach zakładów Polmos.

Powierzchnie handlowo-usługowe znajdą się w zrewitalizowanych budynkach, zapewniające dostęp do wielu usług m.in. dla pracowników firm, które zdecydują się wynająć powierzchnie biurowe w kompleksie. Część mieszkalna Fabryczna City to lokale na sprzedaż oraz małe mieszkania typu starter na wynajem.

Biurowce, które powstaną w ramach Fabryczna Office Park, zaoferują łącznie ponad 42 00 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Każdy z budynków dysponował będzie dwupoziomowym podziemnym parkingiem samochodowym. Łącznie kompleks zaoferuje 844 miejsca postojowe.

Realizacja pierwszego biurowca oraz kondygnacji podziemnych dla dwóch kolejnych budynków rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku. Ta część inwestycji będzie gotowa w I kwartale 2019 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia IMS Asymetria.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.