Andersen wybiera Fabryczna Office Park w Krakowie na swoje nowe biuro


2022.05.24
Autor: Urbanity.pl
Kompleks biurowców Fabryczna Office Park w Krakowie stał się nową siedzibą dla firmy Andersen z branży IT. Otwarcie biura ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

Andersen to firma o 15-letnim doświadczeniu usług programistycznych, która prowadzi kilkanaście centrów rozwoju na świecie. Siedzibą krakowskiego oddziału w Polsce będzie kompleks Fabryczna Office Park przy alei Pokoju 18. Andersen planuje rozpocząć pracę w nowym biurze pod koniec maja br. Kompleksowe doradztwo i obsługę w procesie poszukiwania lokalizacji zapewniła spółce firma Walter Herz

Nowe centrum rozwoju w Krakowie ma powierzchnię wynoszącą prawie 1 000 mkw., która zaaranżowana została zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi, zapewniając zespołowi komfortowe środowisko do pracy oraz rozwoju. Biuro w Fabryczna Office Park wyposażone jest w m.in. przestronny open space, strefę konferencyjną oraz gabinety zarezerwowane do spotkań on-line i pracy w skupieniu, a także game room z częścią przeznaczoną do relaksu.

Fabryczna Office Park to krakowska inwestycja firmy Inter-Bud Developer, która docelowo składała się będzie z 6 nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 77 500 mkw. Biurowce klasy A stanowią część wielofunkcyjnego projektu inwestycyjnego Fabryczna City, który budowany jest na działce o powierzchni 6,5 ha na pofabrycznym terenie dawnej, krakowskiej Państwowej Wytwórni Wódek.

Krakowska inwestycja oprócz biurowców, składała się będzie z 4-gwiazdkowego hotelu Mercure, muzeum, pasażu handlowo-usługowe z restauracjami, a także budynków wielorodzinnych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.