Ponad 40-metrowy apartamentowiec na ponad 300 mieszkań w północno-wschodniej części Starego Miasta


2022.11.28
Autor: Bartosz Motorek
Hines rozpoczął realizację najwyższego budynku w ramach kompleksu Apartamenty Novum w północno-wschodniej części Starego Miasta w Krakowie. Inwestycja o kaskadowej zabudowie zaoferuje m.in. mieszkania dwupoziomowe oraz apartamenty premium. Łącznie to ponad 300 lokali o zróżnicowanych metrażach.

W ostatnim etapie inwestycji mieszkaniowej Novum w Krakowie powstanie budynek o wysokości od 6 do 14 kondygnacji, w którym znajdą się łącznie 324 mieszkania o metrażach od około 25 do 142 metrów kwadratowych. Projekt realizowany jest w ramach wspólnego przedsięwzięcia Hines z prywatną firmą zarządzającą nieruchomościami - Amstar. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż mieszkań.

Novum 3B to kaskadowy obiekt o wysokości 43,7 metrów, który powstanie przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. Będzie to najwyższy obiekt w tym kwartale budynek oferujący standardowe mieszkania, mieszkania dwupoziomowe z pełnymi przeszkleniami oraz apartamenty premium z tarasami. W ofercie znajdują się lokale w rozkładach od jedno- i dwupokojowych z ogródkami na parterze. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zielony dziedziniec, dwukondygnacyjny garaż samochodowy na 205 miejsc oraz komórki lokatorskie.

Generalnym wykonawcą jest firma Erbud, a projekt architektoniczny przygotowało biuro IMB Asymetria. Novum 3B zostanie oddane do użytku w II kwartale 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.