Kolejne marki dołączają do Silesia Outlet

2018.03.27

Trwa budowa największego centrum wyprzedażowego na Górnym Śląsku - Silesia Outlet. W Gliwicach powstaje inwestycja, która zaoferuje łącznie prawie 20 000 mkw. powierzchni najmu.

Od trzech miesięcy w Gliwicach trwa budowa centrum wyprzedażowego Silesia Outlet. Obecnie inwestycja jest na etapie wykonywania dokumentacji wykonawczej, jednocześnie trwają roboty makroniwelacyjne i ziemne. Wykonawca - Erbud - wykonuje roboty fundamentowe wraz z główną konstrukcją żelbetową. Na przełomie kwietnia i maja rozpocząć się ma montaż konstrukcji stalowej, tak aby najpóźniej w lipcu centrum było już pod dachem.

Silesia Outlet realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy etap zawiera około 70 sklepów o łącznej powierzchni najmu na poziomie 12 000 mkw., a drugi etap to ponad 50 sklepów o powierzchni 8 000 mkw. Kompleks zaoferuje 120 salonów dostępnych zawsze co najmniej 30 proc. taniej niż w regularnych galeriach handlowych.

Pierwszy etap inwestycji został juz skomercjalizowany w około 70 proc. Wśród marek jakie znajdą się w Silesia Outlet są m.in. Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lancerto, Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans, Pepe Jeans, Diverse, Bagatelle, Martes Sport, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Kazar, Umbro i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Venezia, Unisono, Trespass, Volcano i Symbiosis. Sektor usługowy będą reprezentować m.in. restauracje Olimp i Mia Pizza, Lodowa Manufaktura Lovit, biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak, punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel, salonik Lotto, perfumeria Amora oraz salon optyczny Soczekwki24.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro IMB Asymetria. Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting. Łączny koszt inwestycji to ponad 57 mln zł. Otwarcie zaplanowano na wiosnę przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Silesia Outlet, Erbud, IMB Asymetria, BOIG Property Consulting

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.