Data otwarcia Silesia Outlet w Gliwicach

2019.02.28

Znamy datę otwarcia centrum wyprzedażowego Silesia Outlet, które zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 w Gliwicach. Inwestorem jest spółka 6B47 Poland.

Dobiega końca realizacja inwestycji Silesia Outlet w Gliwicach, które będzie 15. obiektem tego formatu w Polsce. Już 27 marca pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w jednym z ponad 60 salonów outletowych na 12 000 mkw. Poziom komercjalizacji wynosi obecnie 80 proc. Zarządcą obiektu jest Neinver.

Obecnie na placu budowy centrum trwają już zaawansowane prace wykończeniowe. Stopniowo swoje lokale przejmują najemcy, którzy urządzają przyszłe salony outletowe. Rozpoczęły się również odbiory techniczne poszczególnych części obiektu.

W Silesia Outlet pracę znajdzie około 400 osób. W pierwszej fazie projektu, który swoją premierę będzie miał właśnie 27 marca, otwartych zostanie ponad 60 lokali handlowo-usługowych. W drugim etapie inwestycji powstanie dodatkowe 8 000 mkw. powierzchni najmu. Za wynajem obiektu do czasu jego otwarcia oraz zarządzanie budową odpowiedzialna jest firma BOIG The Blue Ocean Investment Group.

Wśród sklepów i salonów, które otworzą się w Silesia Outlet będą m.in. Vistula i Wólczanka, Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Bytom, Guess, Diverse, Lavard, Lancerto, Molton, Unisono, Only czy Triumph, Gatta, Bagatelle, Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans i Pepe Jeans oraz obuwnicze: Kazar, Venezia, Ecco, Symbiosis, Umbro, Intersport, Martes Sport, 4F, Sizeer, Puma, Reebok, New Balance, Trespass, Regatta, Apart, Wittchen oraz Tefal, Home&Cook i Dajar.

Docelowo Silesia Outlet oferowała będzie 20 000 mkw. powierzchni, co sprawi, że będzie największym outletem w regionie. Obok centrum wyprzedażowego funkcjonuje już Centrum Handlowe Auchan Gliwice i market budowlany Leroy Merlin.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.