Rekord na krakowskim rynku biurowym


2019.08.16
Autor: Urbanity.pl
Wynajęcie powierzchni biurowej przez firmę UBS w krakowskim kompleksie Fabryczna Office Park, to jedna z największych transakcji na rynku nieruchomości biurowych w historii Krakowa.

Firma UBS wynajęła ponad 19 500 mkw. powierzchni biurowej w dwóch biurowcach inwestycji Fabryczna Office Park, która realizowana jest w ramach projektu Fabryczna City przez Grupę Inter-Bud w Krakowie. Umowa najmu zawarta została w ubiegłym tygodniu.

Fabryczna Office Park będzie nowoczesnym kompleksem składającym się z trzech biurowców klasy A, które łącznie zaoferują ponad 42 000 mkw. powierzchni. Projekt powstaje na działce przy Alei Pokoju na obszarze ponad 6,5 ha.

Inwestycja realizowana jest zgodnie z założeniami certyfikatu BREEAM. Poziom komercjalizacji kompleksu wynosi obecnie ponad 80 proc. Pierwsi najemcy wprowadzili się w lipcu tego roku.

Fabryczna Office Park jest częścią większego projektu pod nazwą Fabryczna City, w obrębie której powstanie również czterogwiazdowy hotel Mercure Kraków Fabryczna City, fitness, basen, SPA, muzeum wódki oraz pasaż z restauracjami koncepcyjnymi. Całość uzupełniona zostanie o część mieszkalno-usługową.

Komentarze


 • BIG LEBOWSKI
  Gość
  2019-08-18 16:10:23
  KRAKOW TO JEDYNE DUZE MIASTO W POLSCE,GDZIE NIE BUDUJE SIE WIEZOWCOW,TYLKO KILKUPIETROWE GNIOTY!!!,PRZEZ TO MIASTO JEST PLASKIE JAK DESKA KLOZETOWA

 • jaiki
  Gość
  2019-08-19 09:16:18
  Kolejny zakompleksiony co wysokością biurowców chce zrekompensować swojego małego...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.