Capgemini wynajmie w Krakowie 10 tys. m kwadratowych od Bumy

2010.04.01

Grupa Buma oraz Capgemini Polska poinformowały o podpisaniu nowej umowy najmu powierzchni biurowej w Krakowie.

Umowa dotyczy powierzchni 10 000 m kw. w kompleksie biurowym Quattro Business Park przy al. Gen. Bora-Komorowskiego, którego otwarcie nastąpi w III kwartale tego roku. Kompleks ten jest realizowany przez Grupę Buma.

Capgemini Polska to jedna z największych w świecie firm świadczących usługi konsultingu, doradztwa informatycznego i outsourcingu Powiększenie przestrzeni biurowej w Krakowie wiąże się z planowanym wzrostem zatrudnienia w firmie.

Najem powierzchni w Quattro jest korzystny ze względu na bliskie położenie Rondo Business Park, w którym Capgemini Polska mieści się od trzech lat, dysponując powierzchnią 9000 m kw.

Budowa kompleksu Quattro Business Park składającego się z czterech czternastokondygnacyjnych budynków biurowych realizowana jest przez Grupę Buma i ruszyła jesienią 2008 roku.

Budowa Quattro Business Park - kompleksu biurowego klasy A - została podzielona na cztery etapy. Pierwszy budynek, w którym firma Capgemini Polska wynajęła powierzchnię zostanie oddany do użytku we wrześniu 2010 roku.
Źródło: Interia.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.