Najwyższe piętro biurowca w Krakowie dla firmy produkującej gry komputerowe


2023.04.24
Autor: Bartosz Motorek
Kompleks biurowy Quattro Business Park stał się nową siedzibą dla krakowskiego studia One More Level, które produkuje i wydaje gry z przeznaczeniem na konsole i komputery. Zespół biurowców przechodzi wieloetapową metamorfozę.

Funkcjonująca od 2014 roku firma One More Level sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę i nowe projekty. W portfolio spółki znajdują się takie tytuły jak m.in. God’s Trigger oraz Ghostrunner. Krakowskie studio latem tego roku przeprowadzi się do nowej siedziby w północno-wschodniej części Krakowa, przy Al. Gen. Bora-Komorowskiego 25, w rejonie ronda Polsadu.

Firma wynajęła powierzchnię biurową na najwyższym piętrze biurowca D, należącego do kompleksu Quattro Business Park.

Quattro Business Park to przykład zespołu biurowego, który w ostatnim czasie przechodzi wieloetapową metamorfozę za sprawą m.in. modernizacji technicznych. Efekty tych działań dostarczają najemcom wielu nowoczesnych i komfortowych rozwiązań. Kolejne udogonienia przed nami, całkowitej metamorfozie ulegnie wewnętrzne patio pomiędzy budynkami, a także hole recepcyjne i części wspólne. Jestem przekonany, że rosnący zespół One More Level w naszym biurowcu będzie miał komfortowe warunki do rozwoju
powiedział: Adam Iwański, Asset Management & Leasing Manager, Globalworth Poland

Ostatnie miesiące w zespole biurowym Quattro Business Park to wiele zmian. Kompleks został wyposażony m.in. w ładowarki do samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych, a także pojawił się paczkomat. Zmiany widoczne będą również na jednym z największych skrzyżowań w Krakowie, Rondzie Polsadu. Miasto Kraków w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego z konsorcjum firm PPP Solutions Polska i Gülermak jest na etapie projektowania wielopoziomowego węzła przesiadkowego wraz z linią tramwajową oraz przejściami podziemnymi w miejscu obecnego ronda. Inwestycja będzie gotowa w 2025 roku.

Quattro Business Park to kompleks biurowy, który tworzy pięć biurowców o łącznej przestrzeni do pracy na poziomie 66 000 mkw. Najemcy mają do dyspozycji parking podziemny i naziemny na 1300 samochodów, a także infrastrukturę handlowo-usługową.

Komentarze


 • Km
  Gość
  2023-04-26 01:19:50
  Wytłumaczcie mi jedno dlaczego biurowce w Krakowie są projektowane z rozwagą, dobrą infrastrukturą, parkingi, tu jak czytamy na 1300 aut, szerokie drogi wokół. Natomiast osiedla to kłębowisko bloków z wąskimi alejkami między nimi, brakiem miejsc do parkowania, pooddzielane szlabanami, często trafiają się osiedla wybudowane przy drodze ślepej o szerokości dwóch aut, przy której dopuszczone jest parkowanie samochodów, czyli taka sytuacja blok na bloku w każdym po 30 mieszkań, garaży podziemnych pod każdym blokiem 8 sztuk, droga długości 800m wzdłuż której parkują auta i teraz dojedź do ostatniego bloku przy tej drodze albo wyjedź z tego bloku. Kto na coś takiego wyraził zgodę?

 • Krakusx
  Gość
  2023-04-26 07:21:42
  Do KM: Wynika to z tego, że masz tylko spać i pracować po co masz robić coś jeszcze w miejscu zamieszkania :) A tak na poważnie to faktycznie coraz bardziej to przypomina jakieś mrowiska ludzkie a nie osiedla mieszkaniowe.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.