Allegro tymczasowo w Business Link High5ive

2020.01.27

Wraz z początkiem lutego br., firma Allegro wprowadzi się do biura Business Link High5ive w Krakowie.

Business Link jest operatorem serwisowanych biur oferujących standard premium. Allegro, jako nowy najemca, będzie miało zapewnione na wyłączność cały sektor, składający się z ponad 90 stanowisk pracy. Dodatkowo pracownicy firmy będą mogli korzystać również z przestrzeni wspólnych.

Podpisana umowa ma charakter terminowy i została zawarta do lipca br., kiedy to spółka planuje przenieść się do nowej lokalizacji docelowej.

- Od dłuższego czasu zauważamy wzrost zainteresowania elastycznymi powierzchniami biurowymi o podwyższonym standardzie zarówno wśród średnich firm, jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Jako Business Link mamy w swoim portfolio wiele przykładów firm, które podobnie jak Allegro, chcąc zachować określoną płynność realizowanych zadań czy projektów, postanowiły skorzystać z przestrzeni takiej jak nasza – zauważa Maciej Król, Chief Operating Officer w Business Link.

Business Link High5ive to znajdująca się w bezpośrednim centrum Krakowa, przy ulicy Pawiej przestrzeń biurowa. Kompleks High5ive to inwestycja firmy Skanska, składająca się z pięciu biurowców.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.