Ruszyła budowa centrum handlowego Karuzela w Puławach


2021.08.30
Autor: Urbanity.pl
Z początkiem tego miesiąca ruszyła budowa centrum handlowego Karuzela w Puławach. Park handlowy powstaje w miejscu supermarketu Tesco przy ul. Dęblińskiej, w niedalekim sąsiedztwie drogi ekspresowej S12.

Projekt powstaje w popularnym ostatnio formacie niedużego zespołu sklepów i znajdzie się w nim 20 sklepów o średniej i dużej powierzchni o zsumowanej powierzchni 14tys m kw. Znajdą się w nim takie sklepy jak Sinsay, Cropp, House, Pepco, Half Price, Action, Jysk, CCC, Martes Sport, Media Expert, Netto i inne.

Inwestorem projektu jest polska firma Karuzela Holding we współpracy z belgijskim funduszem inwestycyjnym Mitiska REIM. Obiekty o podobnym charakterze działają już w Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Lublińcu i Ełku. Trwa budowa obiektu w Kołobrzegu a jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa Karuzeli w Wągrowcu w Wielkopolsce.

Generalnym wykonawcą budynku została wybrana firma Strabag, która zaczęła już prace wyburzeniowe i ziemne. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na II kwartał tego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.