Przekształcili Tesco w Karuzelę. Otwarcie nowego parku handlowego w Puławach


2022.04.29
Autor: Urbanity.pl
Karuzela Puławy to najnowszy, otwarty park handlowy należący do Mitiska REIM. Inwestycją w bezpośrednim sąsiedztwie marketu budowlanego Leroy Merlin i restauracji McDonald's, powstała po przekształceniu hipermarketu Tesco.

Karuzela Puławy to parterowy park handlowy, który oferuje łącznie 14 100 metrów kwadratowych powierzchni najmu brutto. Inwestycja zbudowana została w ramach funduszu First Retail International 2 (FRI 2) wspólnie z Karuzela Holding. Finansowanie przedsięwzięcia zapewnił mBank.

Jakie sklepy oferuje Karuzela Puławy? Lista najemców
Mieszkańcy Puław mogą już zrobić zakupu w jednym z 20 sklepów i lokali usługowych, jakie otwarte zostały w parku handlowym. Do grona najemców należą takie marki jak: Action, Half Price, Dealz, Super-Pharm, Rossmann, Sinsay, Kakadu, House, Croop, Kaes, Hebe, Martes Sport, Jysk, Kik, Tedi, CCC i Media Expert. Głównym najemcą Karuzeli, która sąsiaduje z marketem budowlanym Leroy Merlin i restauracją McDonald's jest supermarket Netto.

Lokalizacja Karuzeli Puławy
Inwestycja powstała w ramach przebudowy i rozbudowy hipermarketu Tesco, mieszczącego się przy ulicy Dębińskiej, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta. Zmotoryzowani klienci parku handlowego mają do dyspozycji naziemny parking samochodowy na 500 stanowisk.

Otwarcie Karuzeli Puławy sprawia, że w tym mieście znajduje się największy park handlowy w regionie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.