W Puławach dobiega końca budowa Karuzeli. Otwarcie wkrótce


2022.04.08
Autor: Urbanity.pl
Wielkimi krokami zbliża się otwarcie parku handlowego Karuzela w Puławach. Jeszcze w kwietniu będzie można zrobić zakupy w jednym z 20 sklepów wiodących marek.

Kończy się budowa parku handlowego Karuzela w Puławach, który jest wspólną inwestycją Karuzela Holding i Mitiska REIM. Otwarcie obiektu nastąpić ma pod koniec kwietnia. Będzie to największe skupisko handlu w mieście i w powiecie, a pracę w obiekcie znajdzie ponad 150 osób.

Generalny wykonawca, firma Strabag, prowadzi ostatnie prace budowlane zmierzające do otwarcia parku handlowego w Puławach. Inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem.

Karuzela Puławy to łącznie 14 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia, na której otwartych zostanie 20 sklepów wiodących marek, jak również takich, które w Puławach pojawią się po raz pierwszy. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowany został parking samochodowy na ponad 500 stanowisk.

Lista najemców Karuzeli Puławy składa się m.in. ze sklepu spożywczego Netto, dyskontu KiK, Dealz, Action, Tedi, sklepu zoologicznego Kakadu, a także marek modowych Half Price, Diverse. Wszystkie lokale zostały już wynajęte i na obecnym etapie trwają prace wykończeniowe i zatowarowanie. W sąsiedztwie parku handlowego funkcjonuje już Leroy Merlin, restauracja McDonald's oraz stacja paliw Moya.

Obiekty realizowane przez join-venture spółek Karuzela Holding i Mitiska REIM powstają w miastach o wielkości 20 tys-90 tyś mieszkańców. Otwarte zostały już Karuzele w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni i Ełku., a, w budowie pozostają trzy - w Kołobrzegu, Puławach i Wągrowcu. W tym roku planowane jest jeszcze rozpoczęcie budowy trzech kolejnych parków handlowych oraz co najmniej jedna rozbudowa istniejącego projektu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.