Inwestycje lubelskie

Forum

 • Kamil Gość
  Dobry zastrzyk dla i tak już bardzo bogatego miasta (ZA)
 • solumen Gość
  Bardzo fajna strona. Z niecierpliwoscia czekam na nastepny post
 • Gosia- Gość
  Witam, dziwią mnie komentarze powyżej i nieznajomość praw jakie chronią obecnie lokatorów. Kupujących chroni ustawa deweloperska, jest pięcioletnia rękojmia itd. Deweloper nie robi łaski czy wykona usterki. Posiadam mieszkanie budowane przez Budimex, sprawdzony wykonawca, mimo to usterek cała masa, balkony, elewacja, przecieki w garażu. Zarządca sprawnie poradził sobie z deweloperem realizując naprawy i obciążając dewelopera. Reasumując usterki w nowych budynkach są zawsze, dużo zalezy o d administratora a hejt to nie opinia. pozdrawiam
 • swojkraj Gość
  Lublin jako największe miasto wschodniej Polski jest niewątpiwie intersującym miejscem do inwestowania! To samo tyczy się kolejnych dużych miast wschodniej Polski jak Białystok czy Rzeszów. Poprawia się widocznie infrastruktura miejska i także komunikacja wschodniej części kraju a uczelnie wyższe dostarczają młode kadry do przemysłu i biur.
 • FromLublin Użytkownik
  @Luz Są nieliczne miejsca gdzie można budować ciut wyżej, patrz: Metropolitan Park (63m), ale większość uchwalanych planów dopuszcza max 55m, co jest słabe. Lublin jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem, choć może tempo rozwoju jest trochę słabsze niż miast na zachodzie, dlatego zostajemy w tyle. Miasto nie jest tak zaniedbane, choć jadąc al. Solidarności przejeżdząjąc obok Bangladeszu w rejonie dworca PKS, można odnieść takie wrażenie. W kontraście tereny wokół CSK mogą pozostawić bardzo pozytywne wrażenie.
  @emi ździwiłbym się gdyby tu zaglądali :D
 • FromLublin Użytkownik
  W Lublinie nie prędko doczekamy czegoś powyżej granicy 55m. Zwłaszcza po aferze z górkami i powszechną niechęcią do deweloperów i wieżowców.
 • mmlub21 Gość
  Inwestorze czekamy na inwestycje wieżowcowe -powodzenia

zobacz więcej...