Inwestycje w Lublinie

Forum

 • autor Gość
  ach ta zła kobieta jest winna że w Lublinie nie ma wieżowców...gdyby nie ona, to w Lublinie budowali by 300 metrowe wieże jak w Szanghaju i Dubaju... Ludzie!!! czy wam tvp juz całkiem zlasowało mózgownice???? wieżowce buduje sie tam gdzie jest ekonomiczna podstawa ku temu!!! ŻADEN inwestor typu HB Reavis nie wybuduje w Lublinie, Rzeszowie czy innym Białymstoku wieżowca bo to NIE OPŁACALNE!!!
  Kto wynająłby te tysiące metrów kwadratowych w tych wieżowcach? kosmici???? Jeśli tylko opłacałoby się wybudować wieżowiec w Lublinie, Rzeszowie czy Olsztynie to żaden urzędas nie powiedział by nie, bo to realne podatki dla miasta. Koniec. Bez odbioru. Zalecam poczytać troche o ekonomii
 • zaścianek Gość
  to nie jest wieżowiec - w Lublinie jest 1 wieżowiec
 • gosc Gość
  Witam
  Tragiczne bloki, po 2 latach balkony caly pordzewialy jakby mial z 15-20lat, wogole niezabezpieczone przed tym. Wszelakie usterki usuwane wolno a najlepiej wcale. Po ostatnich ulewach na naroznych mieszkaniach ponoc cale sciany mokre tak "dobrze" zabezpieczona elewacja. Grubosc tynkow na paznokiec, wykonczenia lepiej dokonac samemu, jakos produktow ala ze szweckiej firmy.
 • staszek Gość
  Chyba jedyna galeria handlowa w Polsce w budowie której pomagali więźniowie. Wiem bo też tam pracowałem w firmie wykończeniowej jako jeden z wielu podwykonawców.
 • Lotka Gość
  No Lublin po tej stronie Wisły faktycznie robi wrażenie. jedyne miasto wojewódzkie ze Starym Miastem. Białystok i Rzeszów mają rynki. No i wolniej się rozwijają.
 • awdgb Gość
  ktoś coś więcej o deweloperze może powiedzieć? JAk oceniacie inwestycję aura I?
 • Mieszkanka Gość
  Zapraszamy, zapraszamy piękne osiedle ja chętnie się zamienię na inne, mnóstwo nadajników, anten na wieżowcu Dragonów 8, testowanie sieci 5G, chroniczne zmęczenie, ciągła senność, ból głowy, szumy w głowie to jedne z tutejszych atrakcji. Polecam i chętnie sprzedam mieszkanie lub zamienię na inną dzielnicę Lublina bez nadajników wszystkich sieci za oknem.

zobacz więcej...