Inwestycje w Lublinie

Forum

 • Mamboliński Gość
  Taaaa...jak kupujesz u chandlarzy to jest drogo!! A wystarczy znaleźć naszych handlarzy i już będzie ok, i cenowo, i handlowo
 • Nabywca Gość
  Mocno nie polecam. Opoznienie w pierwszym bloku 6 m-cy. Oczywiscie zadnych odsetek bo w umowie odsetki za zwloke a Deweloper umywa rece od odpowiedzialnosci. Dla nich to darmowy kredyt na gruba kase przez pol roku wiec mozna budowac kolejne bloki... Trudny kontakt po wplacie calosci...a to urlopy a to co innego. Poprawek po pierwszym odbiorze sie trudno doprosic a czas biegnie...ponadto kombinuja z obliczaniem powierzchni szczegolnie jesli ktos wprowadzal zmiany lokatorskie. No i trzeba sie luczyc na poczatku z nie tanim zarzadca ktorego wybiera na poczatku Deweloper.
 • Grzegorz Gość
  Budowa została już zakończona.
 • WK Gość
  W opisie projektu jest błąd w pisowni -"JBU z Lubina" zamiast JBU z Lublina
 • autor Gość
  ach ta zła kobieta jest winna że w Lublinie nie ma wieżowców...gdyby nie ona, to w Lublinie budowali by 300 metrowe wieże jak w Szanghaju i Dubaju... Ludzie!!! czy wam tvp juz całkiem zlasowało mózgownice???? wieżowce buduje sie tam gdzie jest ekonomiczna podstawa ku temu!!! ŻADEN inwestor typu HB Reavis nie wybuduje w Lublinie, Rzeszowie czy innym Białymstoku wieżowca bo to NIE OPŁACALNE!!!
  Kto wynająłby te tysiące metrów kwadratowych w tych wieżowcach? kosmici???? Jeśli tylko opłacałoby się wybudować wieżowiec w Lublinie, Rzeszowie czy Olsztynie to żaden urzędas nie powiedział by nie, bo to realne podatki dla miasta. Koniec. Bez odbioru. Zalecam poczytać troche o ekonomii
 • zaścianek Gość
  to nie jest wieżowiec - w Lublinie jest 1 wieżowiec
 • gosc Gość
  Witam
  Tragiczne bloki, po 2 latach balkony caly pordzewialy jakby mial z 15-20lat, wogole niezabezpieczone przed tym. Wszelakie usterki usuwane wolno a najlepiej wcale. Po ostatnich ulewach na naroznych mieszkaniach ponoc cale sciany mokre tak "dobrze" zabezpieczona elewacja. Grubosc tynkow na paznokiec, wykonczenia lepiej dokonac samemu, jakos produktow ala ze szweckiej firmy.

zobacz więcej...