Inwestycje w Lublinie

Forum

 • Nabywca Gość
  Mocno nie polecam. Opoznienie w pierwszym bloku 6 m-cy. Oczywiscie zadnych odsetek bo w umowie odsetki za zwloke a Deweloper umywa rece od odpowiedzialnosci. Dla nich to darmowy kredyt na gruba kase przez pol roku wiec mozna budowac kolejne bloki... Trudny kontakt po wplacie calosci...a to urlopy a to co innego. Poprawek po pierwszym odbiorze sie trudno doprosic a czas biegnie...ponadto kombinuja z obliczaniem powierzchni szczegolnie jesli ktos wprowadzal zmiany lokatorskie. No i trzeba sie luczyc na poczatku z nie tanim zarzadca ktorego wybiera na poczatku Deweloper.
 • Grzegorz Gość
  Budowa została już zakończona.
 • WK Gość
  W opisie projektu jest błąd w pisowni -"JBU z Lubina" zamiast JBU z Lublina
 • autor Gość
  ach ta zła kobieta jest winna że w Lublinie nie ma wieżowców...gdyby nie ona, to w Lublinie budowali by 300 metrowe wieże jak w Szanghaju i Dubaju... Ludzie!!! czy wam tvp juz całkiem zlasowało mózgownice???? wieżowce buduje sie tam gdzie jest ekonomiczna podstawa ku temu!!! ŻADEN inwestor typu HB Reavis nie wybuduje w Lublinie, Rzeszowie czy innym Białymstoku wieżowca bo to NIE OPŁACALNE!!!
  Kto wynająłby te tysiące metrów kwadratowych w tych wieżowcach? kosmici???? Jeśli tylko opłacałoby się wybudować wieżowiec w Lublinie, Rzeszowie czy Olsztynie to żaden urzędas nie powiedział by nie, bo to realne podatki dla miasta. Koniec. Bez odbioru. Zalecam poczytać troche o ekonomii
 • zaścianek Gość
  to nie jest wieżowiec - w Lublinie jest 1 wieżowiec
 • gosc Gość
  Witam
  Tragiczne bloki, po 2 latach balkony caly pordzewialy jakby mial z 15-20lat, wogole niezabezpieczone przed tym. Wszelakie usterki usuwane wolno a najlepiej wcale. Po ostatnich ulewach na naroznych mieszkaniach ponoc cale sciany mokre tak "dobrze" zabezpieczona elewacja. Grubosc tynkow na paznokiec, wykonczenia lepiej dokonac samemu, jakos produktow ala ze szweckiej firmy.
 • staszek Gość
  Chyba jedyna galeria handlowa w Polsce w budowie której pomagali więźniowie. Wiem bo też tam pracowałem w firmie wykończeniowej jako jeden z wielu podwykonawców.

zobacz więcej...