Inwestycje tomaszowski

 • Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego do 2020 roku
  2015-11-04 08:26:49 Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego do 2020 roku

  Szesnastu wykonawców wyraziło chęć wzięcia udziału w przetargu, który zorganizuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, dotyczącym wybudowania obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego w ciągu drogi ekspresowej S17.

 • Przetarg na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego
  2015-10-01 11:55:21 Przetarg na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego

  Rozpisany został przetarg na wybudowanie obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego w ciągu drogi ekspresowej S17. Będzie to jednojezdniowa droga, która będzie miała długość około 9,6 km., a jej oddanie do użytku planowane jest w 2020 roku.

 • Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim będzie większa
  2015-01-12 14:29:46 Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim będzie większa

  Rozpoczęły się pierwsze prace budowlane pod rozbudowę centrum handlowego Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim. Inwestor projektu - firma Motozbyt - przekazała plac budowy przy ulicy Traugutta, generalnemu wykonawcy - firmie BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Forum

 • K.Siekanowicz Gość
  Pracowałem przy tym obiekcie szmat czasu i widziałem rzeczy które w głowie się nie mieszczą. Widziałem wywalenie wiceprezesa ? praktycznie z dnia na dzień- oszustwa i dramaty ludzkie- ze względu na nie wypłacone ogromne pieniądze przez ?prezesa? , byłem świadkiem wyzwisk, i sam bylem wyzywany, traktowany jak bydło -chodź byłem bardzo ważnym człowiekiem na tej budowie. Metody którym się posługiwał Podhajny nie odbiegały od tych jakie używali agenci ESBECJI-z resztaą aparycją z twarzy jest bardzo podobny do rosyjskiego mafjozo . Ten człowiek jest chory i nie powinien funkcjonować w normalnym społeczeństwie ludzi z jakąkolwiek klasą .
 • Julia Gość
  byłam 20 stycznia 2016 roku i jeszcze nie było pełnej elewacji a podobno ma być kręgielnia na 2 piętrze

zobacz więcej...