Park handlowy w Puławach prawie gotowy. Praca dla ponad 150 osób


2022.03.17
Autor: Urbanity.pl
Dobiega końca budowa parku handlowego Karuzela w Puławach, który jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM.

Strabag, jako generalny wykonawca prowadzi ostatnie prace budowlane przed otwarciem parku handlowego Karuzela w Puławach. Inwestycja wraz z obiektami Leroy Merlin, restauracją McDonald’s oraz stacją paliw Moya, stworzy największe skupisko handlu w mieście i w powiecie.

Karuzela to parterowy obiekt handlowy o powierzchni 14 000 metrów kwadratowych, na której otwartych zostanie 20 sklepów. Wśród najemców parku handlowego znajdą się takie marki jak m.in. Netto, Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi, sklep z modą Diverse, czy sklep zoologiczny Kakadu. Inwestycja stworzy ponad 150 miejsc pracy. Wszystkie lokale zostały już wynajęte i na obecnym etapie trwają prace wykończeniowe i zatowarowanie.

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowany zostanie parking naziemny na ponad 500 miejsc parkingowych.

Otwarcie Karuzeli w Puławach nastąpić ma pod koniec kwietnia. Inwestycja jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obecnie trwa budowa trzech obiektów handlowych pod szyldem Karuzela - w Kołobrzegu, Puławach i Wągrowcu. W tym roku planowane jest jeszcze rozpoczęcie budowy trzech kolejnych parków.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.