Wiecha na I etapie osiedla Primo w Nowym Centrum Łodzi

2019.04.08

Zakończyła się realizacja stanu surowego pierwszego etapu osiedla Primo, które powstaje na rogu ulic Lindleya i Węglowej w Nowym Centrum Łodzi. Deweloperem jest firma Profbud.

4 kwietnia br., odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na pierwszym etapie osiedla Primo w Łodzi, co oznacza, że inwestycja osiągnęła stan surowy. Łódzka inwestycja to pierwszy projekt mieszkaniowy firmy Profbud poza granicami Warszawy.

Budowa osiedla przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwa montaż stolarki okiennej, prace elewacyjne oraz izolacyjne. Prowadzone są także prace instalacyjne w branży elektrycznej, wentylacyjnej i sanitarnej.

Osiedle Primo powstaje u zbiegu ulic Lindleya i Węglowej w Nowym Centrum Łodzi. W I etapie inwestycji powstanie 212 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31 do 104 mkw., w 11-kondygnacyjnym budynku. Na najwyższych piętrach Primo dostępne są penthousy z ponadstandardową, 3-metrową wysokością mieszkań. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej. Z myślą o cyklistach wyznaczono aż 212 stanowisk dla rowerów, które przypisane są indywidualnie do każdego mieszkania.

Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe o powierzchniach od 45 do 129 mkw.

Docelowo osiedle Primo, którego budowa ruszyła w kwietniu 2018 roku, zaoferuje 420 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Ja2plus. Generalnym wykonawcą firma Malbud1.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Primo, Profbud, Mal-Bud-1, JA2plus

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.