Trei przekazuje klucze do nowych mieszkań w I etapie Osiedla Kraft w Łodzi


2022.07.12
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Trei Real Estate Poland przekazuje już klucze do nowych mieszkań, które powstały w ramach pierwszego etapu Osiedla Kraft w Łodzi. Sprzedaż tej części inwestycji dobiegła w marcu. Deweloper planuje kolejne projekty w tym mieście.

Wydane zostało pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu Osiedla Kraft w Łodzi, w sąsiedztwie trzech parków. To pierwsza realizacja dewelopera na łódzkim rynku. Sprzedaż mieszkań deweloper zakończył w marcu, a obecnie przekazuje już klucze właścicielom lokali.

I etap łódzkiej inwestycji Trei Real Estate Poland składa się z dwóch budynkach – cztero i sześciokondygnacyjnego, w których mieszczą się 104 mieszkania o powierzchniach od 25 do 87 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadają balkon lub taras, a mieszkania zlokalizowane na parterze dysponują ogródkami o powierzchni do 100 mkw. Osiedle zostało zaprojektowane w eleganckiej, stonowanej kolorystyce, w której dominują biel i antracyt. Na terenie osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

W budowie znajdują się obecnie mieszkania z II etapu osiedla Kraft. W sprzedaży pozostało już tylko 10 lokali z 87, jakie powstaną w tej części inwestycji. Budowa II etapu, którego generalnym wykonawcą jest firma Spec Bau Polska nastąpić ma jeszcze w tym roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.