W Łodzi rozpoczęła się budowa Osiedla Kraft

2020.09.02

Ruszyły prace budowlane na działce przy ulicy Traktorowej w Łodzi, na której firma Trei Real Estate Poland wybuduje osiedle budynków wielorodzinnych pod nazwą Kraft.

Osiedle Kraft przy ulicy Traktorowej 50 to najnowsza inwestycja firmy Trei Real Estate Poland na łódzkim rynku mieszkaniowym. Właśnie rozpoczęła się budowa pierwszego etapu, którego generalnym wykonawcą została firma Spec Bau Polska.

W ramach pierwszego etapu Osiedla Kraft powstaną dwa budynki, w których znajdą się 104 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 87 mkw. W ofercie sprzedaży znajdują się zarówno kawalerki, jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Wszystkie mieszkania dysponują ogródkami lub balkonami.

Budynki na osiedlu Kraft będą miały od trzech do sześciu kondygnacji. Bryły bloków będą proste, z fasadą w odcieniach bieli i antracytu, ozdobione drewnianymi panelami elewacyjnymi. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 132 stanowiska, natomiast wokół budynków powstaną zielone strefy rekreacji oraz place zabaw.

Pierwszy etap inwestycji będzie gotowy na początku 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.