Ruszyła budowa nowych mieszkań na Bałutach w Łodzi

2021.06.14

Rozpoczęły się prace budowlane kolejnego etapu osiedla Kraft, które realizowane jest przez firmę Trei Real Estate Poland.

W I kwartale 2021 roku deweloperzy wprowadzili do sprzedaży w Łodzi 800 mieszkań. Wśród nowych lokali jest kolejny etap osiedla Kraft, które przy ulicy Traktorowej 50 na Polesiu realizuje deweloper Trei Real Estate Poland. Właśnie rozpoczęła się budowa II etapu inwestycji.

W nowej fazie projektu w Łodzi wybudowany zostanie 5-piętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny z fasadą w odcieniach bieli i antracytu, w którym zaplanowano 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 107 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały również 82 miejsca w parkingu podziemnym oraz patio z placem zabaw.

Oddanie do użytku zaplanowano na IV kwartał 2022 roku, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na początku 2023 roku. Generalnym wykonawcą II etapu osiedla w dzielnicy Bałuty, tuż przy granicy z Polesiem, została firma Spec Bau Polska.

Dotychczas deweloper sprzedał ponad 70 proc. lokali z pierwszej fazy projektu i 30 proc. z drugiego etapu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Bea
  Gość
  2021-06-14 20:55:52
  Nie wiem kto pozwala na tą obrzydliwą zabudowę na Bałutach. Blok na bloku jeden przy drugim tak że sąsiad będzie mógł.obejrzec u ciebie tv jak nie zapłaci za kablówkę. Ochydztwo!!!! W życiu bym tam mieszkania nie kupiła...

 • Paździoch
  Gość
  2021-06-15 07:31:01
  a czego Ty oczekujesz ? Chów klatkowy w modzie , to rynek dewelopera - Janusze i Grażynki muszą brać kredyty pod korek na 30 lat i spłacać z 500 plus ratki. Magia nówki robi swoje...byle jak , byle gdzie ,grunt że nowe.
  Sprzedaje się wszystko wszędzie na pniu. marża-40-50 % .
  Ceny szybują. Wystarczy prospekt , nawet bez wkopania szpadla w ziemię lokale sprzedawane w lot. Ostatnio w biurze dewelopera klienta powiedziała że nie zamierza nic oglądać nigdy. Przyjdzie po klucze za 2 lata. Na każde mieszkanie przypada wielu chętnych. TAKI MAMY KLIMAT.

 • Łukasz
  Gość
  2021-06-15 09:01:42
  Panie Paździochu i Pani Bea, nie wiem czy jest sens tak generalizować, każdy kupuje mieszkanie takie jak mu się podoba. W starym budownictwie również można znaleźć blok na bloku, tak że sąsiad zagląda nam do okna. Każdy znajdzie plusy i minusy mieszkania w bloku lub domu poza miastem. Wypowiadam się z punktu widzenia osoby, która kupiła mieszkanie w tej inwestycji (etap I) i dla mnie ta inwestycja jest bardzo ok. Pozdrawiam :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.