Oficjalne otwarcie Nowej Fabrycznej w Łodzi


2017.10.13
Autor: Urbanity.pl
W Nowym Centrum Łodzi otwarty został oficjalnie pierwszy budynek biurowy - Nowa Fabryczna. Inwestycja zrealizowana przez Skanska Property Poland oferuje ponad 20 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu.

Nowa Fabryczna to nowoczesny biurowiec, który powstał w największym projekcie urbanistycznym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - Nowym Centrum Łodzi.

Otwarty właśnie budynek zrealizowany został w zgodzie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa i uzyskał certyfikację w systemie LEED na poziomie Gold.. Biurowiec będzie również dostosowany do potrzeb rodziców z dziećmi, osób niepełnosprawnych i seniorów.

W budynku Nowej Fabrycznej dostępne jest 21 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Na siedmiu kondygnacjach naziemnych swoje biura otworzyły takie marki jak Fujitsu, Whirlpool, Cybercom czy McCormick. Docelowo w biurowcu pracować będzie nawet 2 500 osób.

Pod biurowcem znajduje się parking samochodowy na 210 stanowisk. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia medusa group, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Skanska.

Inne wiadomości o Nowa Fabryczna, Skanska, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Skanska Property Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.