Nowy zarządca biurowca Nowa Fabryczna w Łodzi

2017.04.27

Skanska Property Poland wybrała firmę JLL na zarządcą biurowca Nowa Fabryczna, który powstaje w Nowym Centrum Łodzi. Inwestycja zostanie oddana do użytku 30 czerwca bieżącego roku.

JLL, jako zarządca biurowca, od momentu przejęcia opieki nad budynkiem, będzie miał za zadanie utrzymanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami oraz zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie.

Nowa Fabryczna to nowoczesny budynek biurowy, który obecnie powstaje na terenie Nowego Centrum Łodzi. Inwestycja realizowana jest na skrzyżowaniu ulic Knychalskiego i Składowej i zaoferuje najemcom około 21 500 metrów kwadratowych na siedmiu kondygnacjach naziemnych. Pod biurowcem znajdzie się parking samochodowy na 210 miejsc postojowych.

Łódzki biurowiec posiadał będzie międzynarodowy certyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold.

Już wkrótce startujemy tutaj z budową naszego następnego projektu - Bramą Miasta. Byliśmy pierwszym deweloperem, który uwierzył w Nowe Centrum Łodzi i atrakcyjność biznesową tej lokalizacji. Nasze projekty w pełni wykorzystują jego potencjał, oferując nie tylko elastyczną powierzchnię do pracy, ale również otwarte dla mieszkańców przestrzenie sprzyjające relaksowi, spotkaniom i rozrywce


- komentuje Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nowa Fabryczna, Skanska, JLL Poland, Skanska Property Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.