Gotowa Galeria Pomorska po rozbudowie o dodatkową powierzchnię


2015.09.10
Autor: Gazeta Wyborcza
Zakończyła się rozbudowa bydgoskiej Galerii Pomorskiej, która od dzisiaj oferuje dodatkowe czterdzieści lokali handlowo-usługowo. Z tej okazji przygotowano dla klientów wiele konkursów i atrakcji.

Rozbudowa Galerii Pomorskiej polegała na wybudowaniu nowego skrzydła budynku o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych, co zwiększyło liczbę sklepów w galerii do 140. Wśród nowych najemców znajdziemy m.in. Reserved, Bershka, Stradivarius, Cropp, House, Sinsay, Home & You, Deichmann, Diverse, KappAhl, Rossmann, Empik, Carry, City Sport, Big Star, Bytom, Medicine, Grycan, Change, PAWO, Wojas, Tudors, Mayoral, Toys Box, English Home, Ecco, Szachownica i Ray Obuwie.

Inwestycja polegająca na rozbudowie galerii trwała od kilku lat, która doprowadziła do otwarcia multipleksu Helios, nowej strefy dostaw i wejścia oraz parkingu samochodowego na 150 stanowisk. W ubiegłym roku uruchomiony został 4-poziomowy parking o pojemności ponad 900 aut.

4 listopada 2015 roku otwarta zostanie kolejna galeria handlowa w Bydgoszczy - Zielone Arkady. Nowy budynek będzie największym centrum handlowym w całym województwie, który zaoferuje około 200 lokali handlowo-usługowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.