Za miesiąc powiększy się Galeria Pomorska w Bydgoszczy


2015.08.11
Autor: Urbanity.pl
Już za miesiąc pierwsi klienci zrobią zakupy w rozbudowywanej części bydgoskiej Galerii Pomorskiej, która mieści się na działce pomiędzy ulicami Fordońska, Towarowa i Fabryczna. Wykonawcą inwestycji jest firma Budimex.

Obecnie na terenie inwestycji, kończą się już prace budowlane mające na celu zwiększenie powierzchni handlowo-usługowej o 10 tys. mkw. Nowi najemcy rozpoczęli już urządzanie swoich salonów. Poziom komercjalizacji wynosi już prawie 100 proc.

Nowa część galerii powstaje między nowym parkingiem a dotychczasową bryłą obiektu. Oficjalne otwarcie powiększonego bydgoskiego centrum handlowego zaplanowano na 10 września bieżącego roku.

Wśród nowych najemców, którzy pojawią się w rozbudowanej części Galerii Pomorskiej znajdą się m.in. Reserved, Bershka, Stradivarius, Cropp, House, Sinsay, Home & You, Diverse, Rossmann, Empik, Carry, City Sport Big Star, Bytom, Medicine, Grycan, Change, PAWO, Wojas, Tudors, Mayoral, Toys Box, English Home, Ecco, Szachownica and Ray Obuwie.

Obecna rozbudowa obiektu to już kolejna inwestycja właściciela w przeciągu kilku ostatnich lat. Od końca 2012 roku, funkcjonuje w galerii najnowocześniejszy w mieście multipleks Helios, a rok później wybudowana została nowa strefa dostaw oraz parking na 150 stanowisk. Niecały rok temu oddano do użytku 4-poziomowy parking na ponad 900 miejsc.

Dzięki rozbudowie Galerii Pomorskiej łączna liczba najemców zwiększy się do 140.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.