Keywords Studios wybrał na swoją siedzibę katowicki Global Office Park


2022.05.19
Autor: urbanity.pl
Keywords Studios zajmie w biurowcu przy ulicy Mickiewicza 9,3 tys. mkw. Jest to największa umowa najmu na Górnym Śląsku w tym roku. W nowym miejscu gigant branży gier komputerowych zajmie 7 najwyższych kondygnacji na których pracować ma około 1000 osób.

Firma Keywords Studios to znany w branży gier komputerowych podmiot o szerokiej gamie usług dla branży gamingowej. Na swoim koncie ma swój udział przy tworzeniu najpopularniejszych tytułów gier i współpracę z tak znanymi firmami jak Ubisoft, Electronic Arts, Warner Bros, XBOX Game Studios czy Microsoft. O skali działalności firmy może świadczyć fakt, że ma ponad 70 studiów zlokalizowanych w 23 krajach, w tym od 4 lat w Polsce. Polski oddział w ciągu 4 lat rozrósł się 20-krotnie, dlatego potrzebne było nowe, przestronne biuro.

Global Office Park to katowicki kompleks biurowo-mieszkalny położony między ulicami Mickiewicza, Dąbrówki i Jana III Sobieskiego. Biura, oprócz oddanego już do użytku i w pełni wynajętego budynku C, będą znajdować się także w dwóch 25-piętrowych wieżach o wysokości 104 m każda i łącznej powierzchni 55,2 tys. mkw. Trzecia z wież ma charakter mieszkalny. znajdzie się w niej 670 mieszkań na wynajem.

W transakcji najemcę w wspierała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.